Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe na sprzedaż Skokowa - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Lokal handlowy, ul. Sienkiewicza

Ołbin,Wrocław(Skokowa + 34 km)

720 225 zł72,75 m² 9 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy na sprzedaż o powierzchni 72,75 m znajdujący się w nowoczesnej inwestycji Sienkiewicza Résidence przy ul. Henryka Sienkiewicza we Wrocławiu. Inwestycja została.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Leśna

Wołów(Skokowa + 16 km)

1 400 000 zł250 m² 5 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż budynek z 3 lokalami, w doskonałej lokalizacji Wołowa, przy ul. Leśnej 8, tuż przy ruchliwym rondzie. Nieruchomość Obiekt parterowy o powierzchni 250m z bezpłatnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł731 m² 3 419,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż cały budynek wraz z projektem przebudowy! Lokalizacja: budynek znajduję się w Oleśnicy przy ul. Okrężnej, która sąsiaduję bezpośrednio z rynkiem. Topowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Oborniki Śląskie(Skokowa + 11 km)

799 999 zł158,29 m² 5 054 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal parterowy o powierzchni ok. 158 m2 składający się z sali głównej oraz wydzielonych 6 pomieszczeń, toalety, pomieszczenia socjalnego. Duże witryny z ekspozycją na ruchliwą drogę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Magazyn z parkingiem Szewce

Szewce(Skokowa + 21 km)

6 499 995 zł3 001 m² 2 165,94 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W miejscowości Szewce, zaledwie kilka kilometrów od Wrocławia, dostępna jest nowoczesna hala produkcyjno-magazynowa z pełną infrastrukturą już wybudowana i gotowa do natychmiastowego.

Szczegóły ogłoszenia

2 082 698 zł135 m² 15 427,39 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy w najlepszej lokalizacji na Kępie Mieszczańskiej idealny pod gastronomię, handel i usługi! Szukasz miejsca, które zapewni Ci ogromny ruch pieszy, prestiż i świetne.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Wińsko

Wińsko(Skokowa + 19 km)

179 000 zł110 m² 1 627,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

"Nieruchomości Apartament" Julitta Stec   oferta dostępna tylko W naszym biurze! Do sprzedania 2 mieszkania położone na I i II piętrze w Kamienicy Staromiejskiej w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Wąsosz

Wąsosz(Skokowa + 23 km)

269 000 zł269 m² 1 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal o powierzchni 269 m , zlokalizowany przy głównej drodze krajowej w Wąsoszu, to doskonała propozycja dla inwestorów poszukujących przestrzeni do prowadzenia działalności.